Müşteri Destek & Satış
0850 840 7990
Çalışma saatleri
Pzt - Cum : 09:00 - 18:00

Sıkça Sorulan Sorular

Profosyonel

Sıkça Sorulan Sorular

RealGold sizler için kafanızda’ki soru işaretlerini girmek için hazırladığı sıkça sorulan sorular’ı bu bölümde sunmaktadır.

RealGold'un İşi Nedir ?

Ne tür ürünler kaplanabilir?

Alüminyum ürünler hariç tüm iletken metalleri mobil kaplama sistemi ile kaplayabilirsiniz. Banyo bataryaları, araba krom aksamları, kapı kolları, Cep telefonları, Çakmaklar, kalemler, Gözlükler, Ev aksesuarları, Bijuteri, Kuyum, Çatal bıçak takımları, Elektronik devreler, VB..
Mobil kaplama sisteminde kaplanacak ürünün boyutu, yüzeyin girintili çıkıntılı olması önemli değildir 1mm. yide 1Km. de aynı kalitede kaplayabilirsiniz.
Mobil kaplama sistemleri ile standart olarak 24 ayar altın dışında kırmızı, yeşil, beyaz altın, 1000 ayar gümüş, bakır ve nikel kaplayabilirsiniz. (Diğer kaplama solüsyonları platinyum, siyah krom vbg özel istek üzerine üretilmektedir)

Yapılan kaplamanın garantisi (ömrü) ne kadardır?

Altın kaplamanın ömrü, kaplanan ürünün kullanım alanı ve kaplamanın mikron kalınlığına göre değişir. Altın kaplanacak her ürün kullanım alanına göre değişik mikron kalınlıklarında kaplanıp 2 yıldan ömürboyuna kadar garanti verilebilir.
Mobil kaplamada kullanılan nano teknoloji altın solüsyonu 24 ayar olması nedeni ile yapılan kaplama okside olmaz kararma yapmaz ve kireç tutmaz.
Tüm bu detaylı bilgiler ve uygulama teknikleri profesyonel mobil kaplama seti satın aldığınızda İstanbul ofisimizde ücretsiz eğitimde öğretilmektedir.

Kaplanacak ürünü sökmeden yerinde kaplama yapılabilirmi?

Altın kaplanacak ürünü sökmeden yerinde kaplama yapabilirsiniz. Örneğin banyo bataryaları, araba metal aksamları, saatler, cep telefonları VBG. Nano teknoloji kaplama kimyasalları boyaya, plastiğe herhangi bir zarar vermez. Kaplanacak ürün çok büyük ise veya sökmek zor ise yerinde kaplama yapmak daha uygundur.

İletken olmayan plastik, cam, ahşap gibi ürünleri kaplayabilirmiyim?

İletken olmayan plastik, cam, ahşap, vb. ürünleri ancak elektroforming ile metalize ettikten sonra mobil kaplama setleri ile altın veya gümüş kaplayabilirsiniz. Elektroforming setleri ayrı satılmakta ve eğitimi de ayrı verilmektedir. Daha detaylı bilgi için bizimle irtibata geçiniz. 0 212 698 85 60 veya destek@realgold.com.tr adresine email gönderebilirsiniz.

Mobil kaplama setini aldıktan sonra teknik destek veriyormusunuz?

Profesyonel mobil kaplama seti satın aldığınızda 1 yıl 7 gün 24 saat teknik destek verilmektedir. Amatör ve hobi kitlerinde teknik destek yoktur. Fakat alışveriş sitemizden saatlik teknik destek satın alabilirsiniz.

Mobil kaplama uygulamasını öğrenmek zormudur?

Mobil kaplama uygulamasını öğrenmek 1 günlük eğitimle sonra çok kolaydır.
Profesyonel mobil kaplama setleri satın aldığınızda 1 günlük eğitim ücretsizdir. Sadece eğitim almak isterseniz ücretli olarak faydalanabilirsiniz veya hafta sonu ücretli workshoplarımıza katılabilirsiniz.
Eğitimlerimiz 1 tam gün süren (sabah saat 10:30 da başlamakta), uygulamalı ve kişiye özel eğitimdir. ( yanınızda 1 kişi daha getirebilirsiniz ). En az 2 gün önceden randevu almanız gereklidir.
Randevu için bizi 0 212 698 85 60 numaralı telefonumuzdan arayabilir veya destek@realgold.com.tr adresine email gönderebilirsiniz.

Altın Kaplama Yapılan Ürünlerde Kararma Olurmu?

24 Ayar Altın Kaplama yapılan ürünlerinizde kararma ,paslanma oksitlenme kesinlikle olmaz. GARANTİLİDİR VE SERTIFIKALIDIR

24 Ayar Altın Kaplama Yapılacak Ürünlerde Boyut Sınırı Varmı?

Ufak bir paradan ,bir ev çatısına kadar 24 Ayar Altın Kaplanır Boyutta sınır yoktur .