Müşteri Destek & Satış
0850 840 7990
Çalışma saatleri
Pzt - Cum : 09:00 - 18:00

Su Transfer Baskı / Sulu Kaplama

Şirketler Grubu

DESEN KAPLAMA

Müşteriler, topluluklar ve meslektaşlarımızla birlikte çalışan, dünyanın en karmaşık meydan okumalarına yenilikçi çözümler geliştirmek ve uygulamak için küresel bir uzmanlar ağıyız.

Sulu Kaplama „Su Transfer Baski „Desen Kaplama Nedir?

3D Hydrographics veya Water Transfer Printing olarak bilinen kaplama çeşididir.

 

Sulu Kaplama filmi hazır baskı yapılmış suda çözünebilen bir yapıdadır. 31 derece ısıdaki suda tepkimeye uğrar ve üzerine uygulanan Sulu Kaplama Aktivatörü ile film tabakası tamamen yok olur. Suyun üzerinde sadece boya kalır. Suya daldırılan obje aktivatörün yardımı ile boyanın kimyasına işler ve kalıcı olarak yapışır. Bu yapışma son kat olarak vernik uygulaması ile tamamen sabitlenir.

Kumaş ve sünger hariç hemen hemen tüm yüzeylere kolaylıkla uygulanabilmektedir. metal, plastik, ahşap, poliüretan ve strafor gibi tüm yüzeylere zemin hazırlık çalışmalarından sonra desen transferi gerçekleştirilir, Koruyucu cilalama ile işlem sonlandırılır.

Uygulama alanları:

Otomotiv, mobilya ,elektronik eşya (lcd ve cep telefonu aksesuarları), radyatör kalorifer petekleri lavabo  klozet kapakları  ve diğer sektörler için eşsiz çözümler sunar. Ayrıcalıklı projeleriniz için destek vermekteyiz.

Karbon kaplama tekdüze renk uygulamalarından farklı desen seçenekleri sunan 21. yüzyıl ürünüdür. Uygulanacak yüzeyin fiziki şekli konusunda folyo kaplamanın dezavantajlarını avantaj haline getirir. Girintili ve çıkıntılı yüzeylerde kalıcı uygulamalar karbon kaplama ile mümkündür. Kaplanacak eşyaların tüm yüzeyine aynı anda uygulama yapılabilmesi üstünlük sağlamaktadır.

Buradan Link üzerine tiklayip Real Gold E-Ticaret sitesine ulasabilirsiniz Satis E-Ticaret

Hizmet Broşür'ü

Sıkça Sorulan Sorular

Real Gold Desen kaplama “Hydrographics” ile ilgili kafanızda’ki soru işaretleri son buluyor sizin için hazırlanan sıkça sorulan sorular ile Real Gold’u yakından tanır,hizmetlerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

Desen Kaplama ürünlerinize zarar vermez .Elde yıkama ve tazikli su ile yıkanabilir.Parlaklıgını ve ışıltısını yitirmez.

Hemen hemen, tüm metalik iletkenliği olan yüzeyler kaplanabilir. Araba logoları/amblemleri genellikle sert plastik üzerine nikel kaplamalı yapılır ve en üst yüzeyinde krom kaplama vardır. Biz kromu sökerek, nikel üzerine 24 ayar altın kaplıyoruz. Çünkü altının krom üzerinde yüksek oranda tutunurluğu yoktur fakat nikel üzerinde çok güçlüdür. Bazı aluminyum bazlı logolar/amblemler kaplamada verimsiz olabilir. Plastik cep telefonlarını altın kaplamayı önermiyoruz çünkü, her gün yoğun olarak cebinize ve çantanıza koyarken sürtünme, darbelere maruz kalmaları üzerindeki altının ömrünü kısa sürede azaltacaktır, cep telefonları için, sağlamlık, dayanıklılık, direnç gücü baz alındığında, metal aksamlı olanların altın kaplanmasını öneriyoruz.

Sulu Kaplama yapılan ürünlerinizde kararma ,paslanma oksitlenme kesinlikle olmaz.Üzerinde Vernik vardir . GARANTİLİDİR VE SERTIFIKALIDIR

Evet. Logolar dahil, arabanızın iç ve dış alanındaki aksamındaki bir çok parçayı yerinden ve ev esyalrinda musluklari, havluluklari, kapi kollarini sökmek gereklidir,.

Boyut konusun’da kesinlikle Real Gold’da sınır yoktur istediğiniz boyutlara kaplama yapılır.

Yaptığımız kaplamalar kesinlikle dökülmez ve soyulmaz fakat bu servis için kısıtlı hayat boyu garanti veriyoruz. Korkusuzca araba yıkama servisine gidebilirsiniz, fakat arabanızın boyasının nasıl korunması gerekiyorsa, Sulu Kaplamalar içinde aynı korumalar ve bakımlar yapılmalı. Gerekli bakımlar yapıldığında, kaplanan alan ömür boyu zarar görmeyecektir.
Araba boyası örneğinde olduğu gibi, aynı şey cep telefonlarında, müzik aletlerinde, golf sopalarında, mutfak/banyo armatürlerinde ve birçok farklı eşyada da geçerlidir. Ne kadar bakımını yaparsanız üzerindeki kaplama o kadar dayanıklı kalır.

Hayır. Ücretlendirme bir araba Boyasi gibidir . Cünkü Atar atilir , atildiktan sonra Desen Kaplama Filmi Parcanin üzerine aktarilir. En son Asamada ise Vernik atilir .

Yaklasik 12000 tane Desen vardir , bu desenlerde renk değişikliği yapildiginda Desen artar. Bu konuda  Renkler ve Zevkler tartisilmaz .

Yaptığımız işte iyi olmamızın sebebi müşterilerimize sınırsız çözüm üretebilmemizdir. Eğer İstanbul dışında ikamet ediyorsanız, birçok müşterimizin yaptığı gibi siz de ürünlerinizi kargo ile bize ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz hizmeti satın aldığınız gün kargo sizden ürünü teslim alıp, takip eden 3-5 iş günü içerisinde ürününüzü size geri getirecektir. Unutmayın, REAL GOLD SIRKETI sadece 1 gün uzakta

Su Transfer Baski -Desen Kaplama Videoları