Müşteri Destek & Satış
0850 840 7990
Çalışma saatleri
Pzt - Cum : 09:00 - 18:00

Altın Kaplama

Şirketler Grubu

REAL GOLD ALTIN

Müşteriler, topluluklar ve meslektaşlarımızla birlikte çalışan, dünyanın en karmaşık meydan okumalarına yenilikçi çözümler geliştirmek ve uygulamak için küresel bir uzmanlar ağıyız.

24 Ayar Altin Kaplama

REAL GOLD sanattan mimariye,süs esyasindan mücevhere,günlük hayatta kulanilan digger esyalara kadar kalite zenginliginin göstergesidir ALTIN !

Annenize , babaniza, arkadasiniza,esinize veya sevgilinize dogum günlerinde veya özel günler de aldiginiz ve hediye edeceginiz hediye olabilir. Bu hediyeyi biz size Altin ,Platin, Nikel , Krom,Gümüs kaplayip hem daha kalici ve daha sik ve güzel görünüm kazandirabiliriz.

Yaptiklarimiz ve yapacaklarimiz sizin düsünce ve hayalleriniz ile sinirli degildir. Günlük hayatta kullandiginiz esyalardan, uzun süre saklayacaginiz degerli esyalariniza, ticaretinizde kullandiginiz ürünler ve dekorasyon neslelerinize kadar , akliniza gelen herseyi 24 Ayar Altin, Platin, Gümüs, Krom, Nikel kaplayarak hizmete sunuyoruz.

Bu calismalari sökmeden , kendi yerinizde yapabiliriz.
Sivilarimiz Boyaya, Cama, Plastige ve Ahsap gibi maddelere islemedigi icin,ürünü sabit yerinde sökülmeden de,istediginiz HAS Maddeyle kaplayabiliriz. Kaplama yapilan ürünler kesinlikle kararmaz ve solmaz, paslanmaz ve oksitlenmez. Doganin bütün sartlarina (yagmur, firtina, kar) yüksek isiya (800 derece) ve soguga dayaniklidir.

Bizim Kaplama Sistemimizle ufak bir kurusdan , komple bir Arabaya ve Minare kubbesine kadar kaplayabiliriz (havuz sistemiyle imkansiz bir sey).Bizde eski sistemdeki gibi günlerce haftalarca beklemeden hayallerinizi gerceklestirebilirsiniz.

Elektronik, Elektrik, Oteller, Konutlar, Otomotiv, Yatlar, Organisazyonlar, Sanat, Denizcilik, Telekommunikasyon, Kozmetik, Taki, Medikal sektörlere verdigimiz sektörlerden sadece birkaci.

AVRUPA CEVRE BAKANLIGINDAN ONAYLI OLAN SIVILARIMIZ TAMAMEN ZARARSIZ VE SEHIRSIZDIR

KAPLAMA YAPTIGIMIZ ÜRÜNLER GARANTILI VE SERTIFIKATLIDIR !!!


Hizmet Broşür'ü

Sıkça Sorulan Sorular

Real Gold altın kaplama ile ilgili kafanızda’ki soru işaretleri son buluyor sizin için hazırlanan sıkça sorulan sorular ile Real Gold’u yakından tanır,hizmetlerinden detaylı bilgi edinebilirsiniz.

24 Ayar Altın Kaplama ürünlerinize zarar vermez .Elde yıkama ve bulaşık makinesinde yıkanabilir.Parlaklıgını ve ışıltısını yitirmez.

Hemen hemen, tüm metalik iletkenliği olan yüzeyler kaplanabilir. Araba logoları/amblemleri genellikle sert plastik üzerine nikel kaplamalı yapılır ve en üst yüzeyinde krom kaplama vardır. Biz kromu sökerek, nikel üzerine 24 ayar altın kaplıyoruz. Çünkü altının krom üzerinde yüksek oranda tutunurluğu yoktur fakat nikel üzerinde çok güçlüdür. Bazı aluminyum bazlı logolar/amblemler kaplamada verimsiz olabilir. Plastik cep telefonlarını altın kaplamayı önermiyoruz çünkü, her gün yoğun olarak cebinize ve çantanıza koyarken sürtünme, darbelere maruz kalmaları üzerindeki altının ömrünü kısa sürede azaltacaktır, cep telefonları için, sağlamlık, dayanıklılık, direnç gücü baz alındığında, metal aksamlı olanların altın kaplanmasını öneriyoruz.

24 Ayar Altın Kaplama yapılan ürünlerinizde kararma ,paslanma oksitlenme kesinlikle olmaz. GARANTİLİDİR VE SERTIFIKALIDIR

Hayır. Logolar dahil, arabanızın iç ve dış alanındaki aksamındaki bir çok parçayı yerinden ve ev esyalrinda musluklari, havluluklari, kapi kollarini sökmeden, döşemelerinize ve yüzey boyanıza zarar vermeden, 24 ayar altın, gümüş, krom, bronze, platin kaplayabiliyoruz.

Boyut konusun’da kesinlikle Real Gold’da sınır yoktur istediğiniz boyutlara kaplama yapılır.

Yaptığımız kaplamalar kesinlikle dökülmez ve soyulmaz fakat bu servis için kısıtlı hayat boyu garanti veriyoruz. Korkusuzca araba yıkama servisine gidebilirsiniz, fakat arabanızın boyasının nasıl korunması gerekiyorsa, altın içinde aynı korumalar ve bakımlar yapılmalı. Gerekli bakımlar yapıldığında, kaplanan alan ömür boyu zarar görmeyecektir.
Araba boyası örneğinde olduğu gibi, aynı şey cep telefonlarında, müzik aletlerinde, golf sopalarında, mutfak/banyo armatürlerinde ve birçok farklı eşyada da geçerlidir. Ne kadar bakımını yaparsanız üzerindeki kaplama o kadar dayanıklı kalır.

Hem evet, hem hayır. Evet çünkü, kullandığımız hammadde %100 24 ayar saf altın, gümüş, bronze, krom vs. Hayır çünkü, 24 ayar altın kaplama aksesuar veya bir eşya sipariş ettiğinizde bizim fiyatımızdan çok daha fazla bir ücrete mal olacaktır.
Buna ek olarak, arabanızın amblemini,musluklarinizi veya kapi kollarinizi kaplarken yerinden söküp tekrar monte etmek için uraşmadığımız için hem zamandan tasarruf ediyorsunuz hem de arabanızın boyasına ve kaportasına hiç bir zarar gelmemiş oluyor.

Çalışmalarımızda, aracın boyasını ve çevreyi etkilemeyecek ithal su bazlı solüsyonlar kullanıyoruz. Solüsyonlar sadece iletken metallerle iletişime geçer. Aracın boyası iletken özelliği taşımadığı için kaplama işleminden etkilenmez.

Banyom için yeni armatürler aldım, bunları monte etmeden önce kaplatmak istiyorum fakat size çok uzağım. Hizmeti satın aldığınız gün, kargo firması evinizden armatürleri teslim alacak ve 3-5 iş günü içerisinde size kaplanmış olarak geri getirecektir.

Hayır, altın oksitlenmez veya renk atmaz. Fakat eğer altın çok ince bir tabaka halinde kaplanırsa alt tabakadaki nikeli açığa çıkaracak gözenekler oluşur. Altın tabakasının altındaki nikelin bozulması zamanla altın üzerinde gözle tek tek görülmeyen binlerce çukur oluşmasına sebep olur, böylece gözle bakınca altının renk attığı izlenimi oluşur. Bir diğer sebebi de yıpranma ve aşınmadan solayı altın tabakasının eskisi kadar kalın ve parlak olmamasıdır.

Bakır, krom, gümüş, bronze, altın dört renkte (beyaz /yesil/pembe/kirmizi),siyah krom, ve carbonu altin kaplama şuanda yaptığımız kaplamalar arasında.

Yaptığımız işte iyi olmamızın sebebi müşterilerimize sınırsız çözüm üretebilmemizdir. Eğer İstanbul dışında ikamet ediyorsanız, birçok müşterimizin yaptığı gibi siz de ürünlerinizi kargo ile bize ulaştırabilirsiniz. İstediğiniz hizmeti satın aldığınız gün kargo sizden ürünü teslim alıp, takip eden 3-5 iş günü içerisinde ürününüzü size geri getirecektir. Unutmayın, REAL GOLD SIRKETI sadece 1 gün uzakta

Altın Kaplama Videoları