Müşteri Destek & Satış
0850 840 7990
Çalışma saatleri
Pzt - Cum : 09:00 - 18:00

News

Nano Teknoloji Mobil Kaplama Nedir?

Nano Teknoloji Mobil Kaplama Nedir?

Mobil kaplama ( Brush plating ) kalem kaplama olarak adlandırılır. Tank”Kazan” kullanmadan altın, gümüş, bakır ve diğer metalleri kaplama yöntemidir. Eger siterseniz Makinalrimizla Kazanda da kaplama yapabilirsiniz . Nano teknoloji ürünü olan Altın kaplama solüsyonu ve mobil kaplama redresörü kullanarak alüminyum dışındaki tüm metal parçaların 24 ayar altın kaplanma sistemidir. 60 lı yıllarda keşfedilen fırça kaplama tekniği 2000 li yıllarda nano teknoloji kaplama kimyasallarının üretimi ile gelişmesine halen devam etmekte olan bir kaplama teknolojisidir.

Sistemimizin artıları : Uygulamada ısıtma, soğutma yoktur her türlü hava koşulunda uygulama yapılabilir. Atık yoktur, koku yoktur, kaplanacak ürün ebadı sınırsızdır, Ürünler sökülmeden olduğu yerde kaplanabilir, kaplama kalınlığı isteğe göre (mikron) ayarlanabilir, böylece kaplamaya garanti verilir. Kaplama makinesi ( Redresör ) diger Sirketlerinki gibi 1-3 Amper arasi degildir . Bizim Kaplama Makineleri 25 Amperliktir. Bu Cihazlarin hic durmadan calisabilmei ve uzun Süre bozulmamai demektir !  Cihazlarimiz mobildir kaplanacak ürün sökülüp nakil edilemiyorsa veya çok büyükse siz kaplanacak ürüne gidip kaplamanızı yapabilirsiniz. Seçici kaplama yapabilir, desen oluşturabilirsiniz. Eğitimini aldıktan sonra uygulaması kolaydır.

Bu Yöntemin size faydaları nedir? : kendi işinizi kurmak ve bağımsız çalışmak istiyorsanız, Üretici iseniz ve ürünlerinize değer katmak daha çok kar etmek istiyorsanız, herhangi bir kaplama işi ile uğraşıyorsanız veya elektronik, antika restorasyonu, kuyumculuk ve hobi modelcilik ile ilgili iseniz, iyi bir kazanç elde etmek istiyorsanız profesyonel kaplama setlerimiz (İş imkanı paketleri) sizin için ideal bir çözümdür..

Kimler yapabilir? Herkesin mobil kaplama eğitimini aldıktan sonra kolayca yapabileceği bir iştir.

Bizi neden seçmelisiniz?
  • Bu işte başarılı olabilmeniz için tüm desteğimizi vermekteyiz, Dünya Lideriyiz
  • En iyi kaplama sonuçları alacağınız, kaplama kimyasallarımız özel olarak imal edilmiş ve ithal edilmiştir. Tüm kimyasal solüsyonlarımız Real Gold “Üretici” markası garantisi altındadır
  • Bir günlük eğitim tüm Profesyonel iş imkanı paketlerimizden alan müşterilerimize İstanbul merkez ofisimizde ücretsiz verilmektedir. Bu işe yeni başlayanlar için ideal bir eğitim olup, ayrıca mobil kaplama eğitim kitapçığı ücretsiz verilmektedir
  • Tüm yedek parça ve makinaları, aksesuarları her zaman bizden temin edebilirsiniz
  • 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hizmetimizden faydalanabilirsiniz
  • Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın 0 212 698 85 60

Altin Kaplama Kurslari / Real Gold

BRUSH PLATING EĞİTİMİ

Nano teknoloji kaplama eğitimi İş imkanı setlerinde ücretsiz verilmektedir. Sadece eğitim almak isterseniz, lütfen fiyat ve randevu için bizi 0541 966 12 74 numaralı telefonumuzdan arayınız.


WORKSHOP HAFTASONU

Haftasonu arkadaşlarınız veya ailenizle eğlenceli bir aktivite geçirmek için workshop’a katılın. 4 kişilik gruplar halinde 3 saat süren ve kendi ürününüzü altın kaplayabileceğiniz eğlenceli hizmetimize katılmak ve ücretini öğrenmek için lütfen arayıp randevu alınız.


DEMO & BİLGİ TALEBİ

Real Gold  iş imkanı seti almak istediğinizde veya bayimiz olmak istiyorsanız detaylı bilgi almak ve uygulamayı görmek için lütfen bizi 0 541 966 12 74 numaralı telefonumuzdan arayıp randevu alınız.

Genel, Su Transfer Baskı / Sulu Baskı

Su Transfer Baski Nedir ?

Su Transfer Baski

Nano Kaplama Nedir?

Dünyada yaygın olarak uygulanan bu sistem, farklı desenlere ve karakterlere sahip özel olarak üretilmiş filmlerin, özel kimyasal yolu ile istenilenyüzeye tercih edilen desenle kaplanmasıdır. Çeşitli alternatiflerden seçilen kişiye özel desen sayesinde, uygulanmış olan yüzeylerzevke ve uygulamaya göre kişiselleştirilmiş olur. Uygulanan malzemenin ömrünü arttırır diovan hct. Her türlü temizlik malzemesiyle temizlenebilenyüzeylerin, nano kaplama sayesinde UV ve rutubet direnci artar.

Uygulama Alanları

Kağıt ve kumaş harici bütün yüzeylere, otomobil, motorsiklet ürünleri, elektronik ürünler, oda aydınlatma malzemeleri, mobilya parçaları,PU, TPU, PP, ABS, PE, PC, plastik, cam, seramik, metal ve diğer yapı malzemelerin yüzeyleri kaplanabilmektedir.

Genel, Krom Boya

Real Krom Boya Nedir ?

Dünya

Teknolojisinde yeni bir nokta…..

Ahsap,metal,plastik,foambord (strofor) ve benzeri maddelerden üretilmis malzemelere gercek krom görüntüsü verebilen REAL CHROME teknolojise artik Türkiye`de…

Bu yepyeni teknoloji ile krom görüntüsü alam malzemeler esnemeye ve cizilmeye karsi dayanikli olup paslanma ve korozyona karsi 10 yil mukavemetlidir.

Krom üstü reklendirmeye platin,kirmizi,mavi,siyah,beyaz,turuncu reklerini alan maddeler, en canli krom renkleriyle son derece göz alici bir görünüm kazanir.

Real Chrome Dünyadaki en hizli krom kaplama teknolijisidir !

Bu sistem sayesinde her türlü malzemeye,ayrik yapmaksizin krom ve krom renkleri uygulayarak mükkemmel sonuclar elde edebilirsiniz.

Bilinen krom kaplamatekniklerinden tamamem farkli olan bu yeni teknoliji sayesinde zamanandan ve maliyetten maksimum ölcüde tasarruf edebilirsiniz.

Uygulamasi son derece kolay olan ve özel bir ustalik gerektirmeyen Real Chrome teknolojisi ile ufkunuzu istediginiz kadar genis tutarak uygulama yapacaginz sektörü siz belirleyebilirsiniz.

Ve bir mucize daha…
Krom alt zeminli her türlü plastik ve metal parcalara 3 dakika gibi kisa bir sürede, altin ve kaplama görüntüsü verebilen dünyadaki tek sistem de Real Chrome teknoliji ile artik Türkiye`de.

Altın Kaplama, Genel, Mobil Kaplama

Mobil kaplama Nedir?

Mobil Kaplama Nedir ????

Mobil kaplama ( Brush plating ) Tank kullanmadan altın, gümüş, bakır ve diğer hammedelerle her türlü iletken  kaplama yöntemidir. Nano teknoloji ürünü olan Altın kaplama solüsyonu ve mobil kaplama redresörü kullanarak metal parçaları 24 ayar altın kaplanma sistemidir .Bu Yöntemin size faydaları nedir? Herhangi bir kaplama işi ile uğraşıyorsanız veya elektronik, antika restarasyonu, kuyumculuk ve hobi modelcilik ile ilgili iseniz, ve kendi kaplama işinizi kurmak istiyorsanız, iş imkanlarımız sizin için ideal bir çözümdür.. Kimler yapabilir? Herkezin mobil…

Mobil kaplama ( Brush plating )
Tank kullanmadan altın, gümüş, bakır ve diğer metalleri kaplama yöntemidir.
Nano teknoloji ürünü olan Altın kaplama solusyonu ve mobil kaplama redresörü kullanarak metal parçaları 24 ayar altın kaplanma sistemidir .

Bu Yöntemin size faydaları nedir?

Herhangi bir kaplama işi ile uğraşıyorsanız veya elektronik, antika restarasyonu, kuyumculuk ve hobi modelcilik ile ilgili iseniz, ve kendi kaplama işinizi kurmak istiyorsanız, iş imkanlarımız sizin için ideal bir çözümdür..

Kimler yapabilir?

Herkezin mobil kaplama eğitimini aldıktan sonra kolayca yapabileceği bir iştir.

Bizi neden seçmelisiniz?

Bu işte başarılı olabilmeniz için tüm desteğimizi vermekteyiz ;

•En iyi kaplama sonuçları alacağınız, kaplama kimyasallarımız özel olarak imal edilmiş ve ithal edilmiştir. Tüm kimyasal solusyonlarımız Goldmystic ve Goldgenie markası garantisi altındadır.

•2 günlük eğitim tüm iş imkanı paketlerimizden alan müşterilerimize İstanbul merkez ofisimizde ücretsiz verilmektedir. Bu işe yeni başlayanlar için ideal bir eğitim olup, ayrıca mobil kaplama eğitim kitapcığı ücretsiz verilmektedir. Aynı zamanda mağazamızdan ücreti karşılığı da alabilirsiniz.

•Tüm yedek parça ve makinaları, aksesuarları her zaman bizden temin edebilirsiniz.