Nano Teknoloji Mobil Kaplama Nedir?

Nano Teknoloji Mobil Kaplama Nedir?

Mobil kaplama ( Brush plating ) kalem kaplama olarak adlandırılır. Tank”Kazan” kullanmadan altın, gümüş, bakır ve diğer metalleri kaplama yöntemidir. Eger siterseniz Makinalrimizla Kazanda da kaplama yapabilirsiniz . Nano teknoloji ürünü olan Altın kaplama solüsyonu ve mobil kaplama redresörü kullanarak alüminyum dışındaki tüm metal parçaların 24 ayar altın kaplanma sistemidir. 60 lı yıllarda keşfedilen fırça kaplama tekniği 2000 li yıllarda nano teknoloji kaplama kimyasallarının üretimi ile gelişmesine halen devam etmekte olan bir kaplama teknolojisidir.

Sistemimizin artıları : Uygulamada ısıtma, soğutma yoktur her türlü hava koşulunda uygulama yapılabilir. Atık yoktur, koku yoktur, kaplanacak ürün ebadı sınırsızdır, Ürünler sökülmeden olduğu yerde kaplanabilir, kaplama kalınlığı isteğe göre (mikron) ayarlanabilir, böylece kaplamaya garanti verilir. Kaplama makinesi ( Redresör ) diger Sirketlerinki gibi 1-3 Amper arasi degildir . Bizim Kaplama Makineleri 25 Amperliktir. Bu Cihazlarin hic durmadan calisabilmei ve uzun Süre bozulmamai demektir !  Cihazlarimiz mobildir kaplanacak ürün sökülüp nakil edilemiyorsa veya çok büyükse siz kaplanacak ürüne gidip kaplamanızı yapabilirsiniz. Seçici kaplama yapabilir, desen oluşturabilirsiniz. Eğitimini aldıktan sonra uygulaması kolaydır.

Bu Yöntemin size faydaları nedir? : kendi işinizi kurmak ve bağımsız çalışmak istiyorsanız, Üretici iseniz ve ürünlerinize değer katmak daha çok kar etmek istiyorsanız, herhangi bir kaplama işi ile uğraşıyorsanız veya elektronik, antika restorasyonu, kuyumculuk ve hobi modelcilik ile ilgili iseniz, iyi bir kazanç elde etmek istiyorsanız profesyonel kaplama setlerimiz (İş imkanı paketleri) sizin için ideal bir çözümdür..

Kimler yapabilir? Herkesin mobil kaplama eğitimini aldıktan sonra kolayca yapabileceği bir iştir.

Bizi neden seçmelisiniz?
  • Bu işte başarılı olabilmeniz için tüm desteğimizi vermekteyiz, Dünya Lideriyiz
  • En iyi kaplama sonuçları alacağınız, kaplama kimyasallarımız özel olarak imal edilmiş ve ithal edilmiştir. Tüm kimyasal solüsyonlarımız Real Gold “Üretici” markası garantisi altındadır
  • Bir günlük eğitim tüm Profesyonel iş imkanı paketlerimizden alan müşterilerimize İstanbul merkez ofisimizde ücretsiz verilmektedir. Bu işe yeni başlayanlar için ideal bir eğitim olup, ayrıca mobil kaplama eğitim kitapçığı ücretsiz verilmektedir
  • Tüm yedek parça ve makinaları, aksesuarları her zaman bizden temin edebilirsiniz
  • 7 gün 24 saat ücretsiz danışma hizmetimizden faydalanabilirsiniz
  • Daha detaylı bilgi almak için bizi arayın 0 212 698 85 60