Mobil kaplama Nedir?

Mobil Kaplama Nedir ????

Mobil kaplama ( Brush plating ) Tank kullanmadan altın, gümüş, bakır ve diğer hammedelerle her türlü iletken  kaplama yöntemidir. Nano teknoloji ürünü olan Altın kaplama solüsyonu ve mobil kaplama redresörü kullanarak metal parçaları 24 ayar altın kaplanma sistemidir .Bu Yöntemin size faydaları nedir? Herhangi bir kaplama işi ile uğraşıyorsanız veya elektronik, antika restarasyonu, kuyumculuk ve hobi modelcilik ile ilgili iseniz, ve kendi kaplama işinizi kurmak istiyorsanız, iş imkanlarımız sizin için ideal bir çözümdür.. Kimler yapabilir? Herkezin mobil…

Mobil kaplama ( Brush plating )
Tank kullanmadan altın, gümüş, bakır ve diğer metalleri kaplama yöntemidir.
Nano teknoloji ürünü olan Altın kaplama solusyonu ve mobil kaplama redresörü kullanarak metal parçaları 24 ayar altın kaplanma sistemidir .

Bu Yöntemin size faydaları nedir?

Herhangi bir kaplama işi ile uğraşıyorsanız veya elektronik, antika restarasyonu, kuyumculuk ve hobi modelcilik ile ilgili iseniz, ve kendi kaplama işinizi kurmak istiyorsanız, iş imkanlarımız sizin için ideal bir çözümdür..

Kimler yapabilir?

Herkezin mobil kaplama eğitimini aldıktan sonra kolayca yapabileceği bir iştir.

Bizi neden seçmelisiniz?

Bu işte başarılı olabilmeniz için tüm desteğimizi vermekteyiz ;

•En iyi kaplama sonuçları alacağınız, kaplama kimyasallarımız özel olarak imal edilmiş ve ithal edilmiştir. Tüm kimyasal solusyonlarımız Goldmystic ve Goldgenie markası garantisi altındadır.

•2 günlük eğitim tüm iş imkanı paketlerimizden alan müşterilerimize İstanbul merkez ofisimizde ücretsiz verilmektedir. Bu işe yeni başlayanlar için ideal bir eğitim olup, ayrıca mobil kaplama eğitim kitapcığı ücretsiz verilmektedir. Aynı zamanda mağazamızdan ücreti karşılığı da alabilirsiniz.

•Tüm yedek parça ve makinaları, aksesuarları her zaman bizden temin edebilirsiniz.